שאלות & תשובות
שאלות & תשובות
שאלות & תשובות
שאלות & תשובות

בטח! בזכות ניסיון של שנים, פיתחתי שיטת לימוד מהירה ותכליתית למבחן. כולם עוברים! אני פיצחתי את השיטה להנגשה של החומר במימון בצורה פשוטה ומובנת.

זה נפלא! ככל שאתם יותר גרועים בחומר ולא מבינים דבר, כך אתם עושים לי את העבודה קלה יותר. אלמד אותכם הכל!

בטח!! אני מלמד כל יום וכל היום כבר שנים!! רק מימון (וכן, לימדתי כבר בשעות ממש לא שגרתיות…יהיה לכם קשה להפתיע אותי 😊 ). זו העבודה שלי ואני פשוט מאוהב בה!

אין צורך!!! השיעורים הפרטיים אצלי מחליפים את הצורך להגיע לכיתה. אני מלמד הכל! בצורה פשוטה ומובנת.

לאחר כל שיעור אתם יוצאים עם הדף הנוסחאות היחסי לכל שיעור. דף נוסחאות המותאם רק לכם ולפי שיטת הלימוד במוסד הלימודים שלכם.

ברור!!! אני מלמד בצורה עניינית וממוקדת, מתרכז בעיקר וכל התרגול הוא רק דרך בחינות. מינימום זמן, מקסימום הצלחה!

בוודאי!! בכל שיעור תהיה לכם התאמה מלאה ואישית לשיטת הלימוד של המרצה: דרך הפתרון, סגנון הכתיבה של האותיות וכמובן הנוסחאות.

הגעתם לרופא מומחה למקצועות המימון!!! אין נושא שלא תבינו ואין תרגיל שלא תפתרו! אני בעל תעודת הוראה עם התמחות בלקויות למידה, זו המומחיות שלי! להנגיש עבורכם את חומר הלימוד בצורה פשוטה ומובנת.

המון!!! תקבלו חוברות עבודה עם מאות תרגילים, פתרונות מלאים וצבעוניים ומבחנים חסויים שאין לכל אחד…

 באהבה!!! אני אוהב ללמד ולעזור. ולכן אני זמין עבורכם כמעט 24/7 (מלבד שבתות וחגים כמובן…) תתקשרו או תשלחו תמונה של השאלה ב [chat] ותקבלו פתרון מפורט וצבעוני.

השיעורים הם במחזורי זמן חיוב של שעה (כן…שעה מלאה ולא 45 דקות). לכן, אתם יכולים לקבוע כמה זמן שתירצו (שעה/שעה וחצי/שעתיים/שעתיים וחצי/שלוש וכו…)