סטודנטים ממליצים                
סטודנטים ממליצים                
סטודנטים ממליצים
סטודנטים ממליצים
מורה מעולה! הכין אותי למבחן בצורה הכי טובה שאפשר להכין למבחן. נתן טיפים, עצות, דרכים יצירתיות לזכור דברים והכי חשוב..הוביל אותי למצוינות בזכות אופיר עברתי מבחן שלא חשבתי שאעבור ולא רק זה, קיבלתי את הציון הכי גבוה בכיתה! תודה אופיר באמת שאין מילים שיספיקו לתאר אותך. מרצה מספר אחת! ממליצה בחום לכל אחד ואחת...לא להסס, רק אופיר! 💪
Hofit Reani‏
לאופיר תודה! לאחר 3 שנים של דחיות וחרדת המבחן, לאחר הרגשת הטמטום בה יצאתי מהמפגשים, סוף-סוף עשיתי את זה! המבחן האחרון מאחוריי ובזכותך! הציון במבחן הוא 93!! תודה רבה על הסבלנות, הידע, האירוח והעידוד.
‏Olga Kumanchenko
אופיר התותח!! המון תודה על ההכוונה והסיוע בלימודים למבחן. בזכותך הצלחתי להוציא 90☺ שיטת הלימוד שלך, הסובלנות והיחס האישי לא יסולאו בפז. מלך😀 ממליץ לכולם!!!!
‏Oren Baram‏
אופיר, המון תודה לך על העזרה! זה היה נראה בלתי אפשרי אחרי כמה ניסיונות כושלים... והפעם, אין ספק שעברתי בזכותך! שיטת הלימוד שלך עזרה לי להתגבר על כל הקשיים. ממליצה בחוםםםם!!!!!!
Rutty Yeziorsky-Grega‏
שלום אופיר .רציתי להודות לך על כל המאמצים מקרב לב. הצלחתי במבחן בתורת המימון ( בפעם שלישית ) בעיקר בזכותך .תודה על דרכי ההוראה המיוחדות שלך , הלימוד האינטנסיבי, המרתונים המקצועיים היחידים "שמדברים" בשפה פשוטה ומובנת , הלימוד האינטנסיבי, הדוגמאות האין סופיות ,משפטי ברזל התרגול המאסיבי , דרכי החשיבה שהקנתה לי ,הפכת נושאים גדולים למובנים ,על כל אלו. תודה ענקית על הרצון לעזור. ממליצה עליך בכל הזדמנות.
Tanya Gurskyy
רציתי להודות לך על העזרה, הנתינה, הסבלנות, הלימוד הברור והמובן והפשוט לקראת המבחן בתורת המימון. גרמת לקורס הזה להיות אחד הקורסים הקלים בתואר במקום אחד הקשים!! אחרי שנכשלתי במועד א הייתי בטוחה שגם מועד ב' יהיה כישלון אך בזכותך לא רק שעברתי את המבחן אלא בציון גבוה- 80!! מבחן שהיווה את המבחן האחרון בתואר שלי. תודה על הכל!
Lihi Richman‏
אופיר רציתי להגיד לך תודה על העזרה הרבה, ההסברים, ההבנה, אווירת הלימוד, (בזכותך אני לא אראה יותר מימון 🙂 לכל הסטודנטים שמימון הוא הסיוט הכי גדול שלהם, אל תחשבו פעמיים ותפנו לאופיר, אצלו ההצלחה מובטחת!!
Ala Serebnitzky‏
חייגתי לאופיר ונרשמתי. אופיר חיבר קבוצה מקסימה של אנשים יחד עברנו שעות על גבי שעות ולמדנו בלי סוף, צחקנו, הכרנו אדם מדהים שלמדים ממנו לא רק מימון. היום סיימתי את מועד ב עם ציון 80! אז אופיר בהזדמנות זו אומר תודה, תודה שהפסדתי זמן יקר עם ילדים, תודה שפיספסתי ארוחות שישי, תודה שלא היה לי זמן לנשום בין שיעור לשיעור ובין תרגול לתרגול, תודה שלא הגעתי חודש למכון כושר, תודה על הסוכריות המיוחדות שאפשר למצוא רק בחדר העבודה שלך, תודה על הקפה המוקצף, וכל זה היה שווה את זה! אתה הופך את הכל לכל כך פשוט. תודה שהפכת את הקורס הזה לאפשרי בהחלט! אתה מלך!
Livnat Baram‏
ייייישששש.... נגמר בשעה טובה, אופיר תודה בזכותך. 80 בהחלט לא בא ברגל.
Danny Simpson‏
לכל הסטודנטים שלומדים את תורת המימון שרובם מתקשים בקורס הזה, אני ממליץ בחום ללמוד אצל אופיר מאגדי www.npv.co.il כי רק בזכותו אני עברתי את המבחן בציון גבוה מאוד 90
Albert Abramov‏
אופיר !! מה היינו עושים בלעדיך??? כשקראתי את התגובות מסמסטרים קודמים אמרתי לעצמי שגם אני רוצה להגיע ל"רגע התודות והשבחים" אז הנה הוא הגיע: מיליונים של תודות על צורת לימוד מעניינת וכיפית, על שעות לימוד שפשוט עפו.... והנה המבחן מאחורי BIG TIME !!! אופיר !!! מומלץ בחום לכל מי שחושב שאין סיכוי, אופיר הוא הסיכוי וקרש ההצלה בקורס הזה . בהצלחה לכולם !!!!!!!
Sandra Yavor‏
אופיר, תודה רבה לך!!!!! רק בזכותך זכיתי לקבל ציון גבוה. לא הייתי מצליחה לעבור את המבחן הזה ללא עזרתך !! אתה מרצה נהדר !! ממליצה לכולם בחום!!!!
Victoria Zeltser‏
אופיר היקר תודה רבה על השקעה שלך ,השיעורים איתך הנאה למרות החומר המעיק לפעמים, החומר הקשה והופך להיות ברור ופשוט פשוט מורה מספר1, ותודה על כל הסוכריות, עוגות, קפה ומה לא תודה ענקית איש טוב....
Eyal Klilah‏
תודה רבה על הכל אתה לא מבין איזה מבסוט אנייי וסחתיין על המלבי בעבודת יד לא יודע מה הינו עושים בלעדיך
Ofer Hayoun‏
אופיררר!!! תודה רבה רבה על כל העזרה , התמיכה הטיפים , הלימוד העממי שלך 😉 באמת שאתה תותח!!! כמובן תודה גם על כל הפינוקים... מהטופים עד האבטיח והפסטות... ממליצה בחום!!
Hodaya Shaul Jamo‏
אופיר רציתי להודות לך, בזכותך, הצלחתי לעבור את המבחן בתורת המימון!!! (ברוך השם!) חייבת להגיד שבאתי קצת פסימית ולא ממש חשבתי שאצליח לעבור את זה וגרמת לחומר להראות פשוט ואפילו מעניין! היה ממש כיף (כן כיף..) ללמוד איתך! תודה על הכל!
Shiran Cohen‏
גם אני רציתי להמליץ על אופיר גם אני למדתי איתו והוא מעביר את החומר בצורה יסודית מופשטת קלה להבנה והכי חשוב (לפחות בשבילי) עם הרבה סדר בעבודה מורה מעולה ומומלץ בחום בשביל להתמודד עם הקורס הלא פשוט הזה... בהצלחה!
Avi Nahum‏
במילה אחת: אלוף!!!! אחד המורים אם לא ה...!!! מעביר את החומר בצורה הכי פשוטה וברורה שיש . תמיד באווירה נעימה ועם המון פינוקים מומלץ בחום!!!
Shelly Medina Tischler‏
אופיר האלוף!!! יש הרבה מורים למימון אבל יש אופיר מאגדי אחד!!!! אין כמוך!!! מלמד בצורה פשוטה, עניינית עם מלא שיטות עבודה וטריקים. השיעורים עוברים ממש מהר ובכיף גדול! סוף סוף יש משהו טוב בכל הלימודים האלו. תודה רבה על כל ההשקעה!
Yoav Avram‏
מורה מעולה !! למדתי איתו בחמישה ימים את כל החומר וקיבלתי 92 !! מומלץ בחום .
Daniel Sagi
למדתי אצל אופיר מימון ועברתי !!! מורה מצוין , סבלני, יסודי, מתעמק בעיקר ולא בתפל. ממליץ בחום!!!
Idan Aharon
אופיר מאגדי מורה פרטי בחסד. יש לו את היכולת להפוך חומר מייגע ומורכב לקליל ופשוט. מומלץ בחום!
Ofir Shakir
אני עשיתי את כל הקורס בתורת המימון אצל אופיר ופשוט הפסקתי להגיע לכיתה. אופיר העביר את החומר בצורה פשוטה, ממוקדת למבחן ובאווירה טובה וכל זאת בנוסף לאירוח מעולה שזוכים אצלו...בהצלחה.
Eli Dayan
לא הלכתי לשום שיעור בכיתה למדתי רק אצל אופיר, נסעתי כל יום ראשון ברכבת שעה ו-40 דקות וזה היה שווה את זה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
David Openu
הגעתי לאופיר לאחר שהתייאשתי מהניסיון להבין מה רוצים ממני בכיתה. בדרך מסודרת וקפדנית וללא רחמים הביא אותי לתוצאה מעולה . 85 בלעדיך זה לא היה קורה . "קשה באימון קל בקרב" 🙂
טירנה אוהב ציון
אופיר מומלץ ביותר, דואג להסביר את החומר מ-0 באופן שייקלט הדרגתי וטוב, כמו כן מלמד שיטות מדהימות לפתור תרגילים בקלות שפשוט לא לומדים במקומות אחרים. ואפילו מצליח תוך כדי לקשר את החומר דרך דוגמאות מהיום יום - גם מועיל וגם מעניין. ממליץ בחום!!
Daniel Borohovich
רציתי להגיד תודה רבה על הציון המושלם שקבלתי בזכות אופיר! זה לא מובן מאליו לסיים קורס כזה ב-92... אז אופיר המקסים המון המון המון תודה על העזרה, על צורת הלימוד שגרמה לקורס הבלתי אפשרי הזה להיות אפילו מעניין. אז חברים מי שעד עכשיו חשב פעמיים אני ממליצה בחום להתקשר לאופיר ולשריין מקום. תודה אופיר 🙂
אורטל מזרחי
במבחן הראשון קיבלתי 30 ואז החלטתי להיעזר באופיר וזה הצעד הכי נכון שעשיתי ..תוך חודש ניגשתי למועד ב וקיבלתי 85 ! אופיר תודה ! מומלץ בחום..מורה עם המון סבלנות והשקעה.
Reut Ratzon
אופיר תודה ענקית על העזרה, התמיכה והסבלנות המרובה וכמובן תודה על השיטות ה"צבעוניות" והמקוריות שעזרו לחומר להיכנס לראש בזכותך ובזכות שיטות הלימוד הייחודיות עברתי את המבחן בהצלחה!!!
Dandi Fellus
אופיר תודה! אופיר סבלני מאוד, רגוע, מרגיע, שלו וענייני, מסביר מעולה את החומר, יש בשיעורים שלו אוירה מצויינת. אופיר מאוד משקיע בסטודנטים, מכל הבחינות (דואג לשתייה, אוכל, להבנת החומר ועוד), נותן יחס אישי, מתעכב כשצריך ולא יושב עם היד על השעון, כשצריך אז נשארים יותר ולא משלמים יותר. בקיצור פעם ראשונה שאני הולך למורה פרטי. בהחלט החלטה שהצדיקה את עצמה בגדול!!!
Guy Keshet
אני הגעתי למפגשים של האוניברסיטה וכבר אחרי המפגש השלישי הרגשתי זוועה. המנחה היה אדיב וביקש כל הזמן שנשאל אך פשוט כיתה שלמה יושבת ולא שואלת כלום - פשוט לא הבנו כלום כך שאפילו לא ידענו מה לשאול. זהו הקורס האחרון שלי ועד כה מעולם לא לקחתי שיעורים פרטיים, אך בתורת המימון הבנתי שאם לא אקח עזרה פשוט אכשל - וזה ממש לא מתאים. החל מהשיעור הראשון אצל אופיר הכל היה פשוט ומובן (לא ברור למה המרצים באו"פ מסבכים את החומר), אופיר מעביר את החומר בצורה פשוטה, עניינית , ברורה עם המון סבלנות . אצל אופיר על הפעם הראשונה אתה מבין את החומר ורמת הלחץ מהקורס יורדת. ממליצה בחום שווה כל שקל. לא לחשוב פעמיים , חבל לעשות קורס חוזר ...
Hagit Kleinman
טוב אחרי שקוראים פה את כל ההמלצות והמילים החמות על אופיר, באמת שאין מה להתלבט...קורס תורת המימון קשה זה ידוע, אבל רק עם אופיר הוא עובר בכיף, בקלות, ותמיד בחיוך...והנה הציון שמדבר בעד עצמו! אין על אופיר מאגדי!!!!!
Yael Aharoni
חברים יקרים , רוצים לעבור את הבחינה ? להבין את החומר בפשטות ? אל דאגה , יש פתרון .... אופיר מאגדי מס 1 . אל תחשבו אפילו לרגע . אני הפסקתי ללכת לשיעורים כי לא היה צורך . אופיר התחיל איתי את החומר מא' עד ת' בצורה הכי פשוטה ומובנת ...אופיר תודה אם לא הייתה אתה לא הייתי מקבלת 95 בבחינה הסופית ... בקיצר אתה ת ו ת חחחחחחחחחחחחחחחחחח
Mali Tzabari
אופיר מורה מעולה, מעביר את החומר בצורה ברורה ומובנת!! קיבלתי ציון 36 במועד א' ובעזרתו של אופיר לא רק שעברתי את מועד ב' אלא גם בציון גבוה 80!! וכך הצלחתי לסיים את הקורס האחרון ולקבל תואר. בזכות אופיר הקורס תורת המימון כבר לא נראה כאחד הקורסים הקשים אלא כאחד הקורסים הקלים בתואר, הוא מסביר מעולה, מלא סבלנות, אווירה מאוד נעימה וקלילה בשעורים. מומלץ ביותר לכל מי שמתקשה ומפחד מהמבחן בתורת המימון.
Lihi Richman
אופיר מורה בחסד! שנה אחרי שלמדתי את הקורס הגעתי אליו והוא לימד את החומר בקלות כזו שאין מצב שלא מבינים! ממליצה עליו בחום, למדתי עם מורים נוספים בתורת המימון אבל רק בזכותו עברתי!!
Lilach Bezalel
בתור אחת שיש לה הארכת זמן במבחנים והמקצועות הריאליים ממש לא נקלטים אצלי בקלות, אופיר הוא בהחלט הכתובת. קורא את הסטודנט ושם לב במה הוא מתקשה יותר, איפה לעצור ולהסביר שוב, איפה לתרגל יותר, קשוב לצרכים שלו, נותן תמיד מענה ויודע להעביר את החומר בצורה המובנת ביותר. מה גם שהאווירה הלימודית אצלו היא תמיד כיפית והוא מדבר איתנו בגובה העיניים ובשפתו של הסטודנט, שזה בהחלט חשוב. אוף טופיק- אופיר הוא עיראקי במסווה של פולניה, כי הוא תמיד ידחוף לכם אוכל ומתוקים כדי לעזור לכם לשמור על ריכוז גבוה 🙂 בזכותו קיבלתי 90 בתורת המימון ועל כך אני מאוד מודה לו. מומלץ ביותר ושווה את ההשקעה 🙂
Lital Geler
אופיר מורה מצוין, מסביר את החומר בפשטות ומשתמש בעזרים התורמים להבנה ולתרגול בבית. משקיע המון בתלמיד, דואג לך עד מעבר הבחינה בהצלחה. ציון 92
Ido Dekel
ממליץ בחום על המאסטר האחד והיחידי - אופיר מאגדי!! באתי אליו בלי ידע קודם למקצוע הזה שנקרא מימון והוא פשוט מפשט את כל החומר בצורה מעולה, מסביר הכול באופן מקצועי כל כך אז כך שאין מצב שהחומר הזה לא יהיה מובן אחרי שיעורים אצלו!!
Yon Kagan
אופיר מאגדי מורה תותח!!! מסביר בצורה פשוטה את החומר ופתאום מימון לא נראה נורא כל כך!!! בזכותו הצלחתי!!! תודה אופיר!!
Debi Duchowny Wajsman
מורה אלוף! הגעתי אליו ללא ידע קודם בתורת המימון. הסביר את החומר באופן פשוט וברור, אך יחד עם זאת ברמה גבוה. ממליצה בחום לכל הסטודנטים! התוצאה - 80 במבחן הסופי!
Mika KG
מורה אגדי, מלמד בצורה כל כך ברורה ומובנת, סבלני, עקבי ופתאום ניהול פיננסי לא קורס קשה, אני לומד תואר שני באו"פ הגעתי מהצפון - קרית ביאליק למעלה משעתיים נסיעה, אבל נסיעה בהחלט משתלמת. מומלץ מאוד!!! דרך אגב הוא מכין כרובית אפויה מדהימה!!!!
אלי בלמס
הגעתי לאופיר לאחר שהתייאשתי מהניסיון להבין מה רוצים ממני בכיתה. בדרך מסודרת וקפדנית וללא רחמים הביא אותי לתוצאה מעולה 85!! אופיר מאגדי האיש והאגדה . בלעדיך זה לא היה קורה . "קשה באימון קל בקרב" 🙂
Eylon Ashkenazi
החיים שלי בשיא אחרי שפגשתי את אופיר!!! אין ולא יהיה כמותו... בדיוק כשחשבתי שלא יהיה לי תואר בגלל הקורס המטורף הזה הגיע המלאך המציל שלי!!! תודה לך אופיר תודה תודה תודההההה 80 במימון זה לא צחוק בכלל!!
דנית ג'ימי לוי
אופיר מאגדי מורה מדהים. העברת חומר בצורה הכי טובה שיש, מתאים את עצמו אליך, מביא אותו כל כך הרבה ערכים מוספיים מאלו שקשורים בשיעור עד לחיי היום יום...בקיצור חוץ מהלימודים המקצועיים שהוא מעביר אתה מקבל חוויה נוספת. תודה רבה אופיר... אייל (המתנחל:)
Eyal Klilah
אופיר מאגדי מורה מצוין!!! ממליצה בחום ללמוד איתו, מעביר החומר בצורה פשוטה, ברורה ומהירה. נותן טיפים מקצועיים ורואים את המקצועיות וההתמקצעות שלו בתורת המימון. יישר כח!!!!
אתי סופר
מבחינתי הקורס במימון היה אחד הקשים בתואר .. עד שהגעתי לאופיר.. אופיר מעביר את החומר בצורה פשוטה ועיניינית , עם המון סבלנות והסברים כך שאין אופציה לא להבין! יש לציין שקיבלתי ציון גבוה במבחן רק בזכות השיעורים אצל אופיר!! מורה מעולה, ממליצה בחום!!!
Hagar Getraide
לאחר מאמצים רבים של ניסיון להבין את החומר בשיעורים באו"פ , הגעתי למורה תותח - לאופיר!! אשר מעביר את החומר בצורה פשוטה, ברורה והעיקר בצורה לא מלחיצה! אני מאוד שמחה שלמדתי אצלו שיעורים פרטיים בתורת המימון 🙂 אופיר מורה מעולה וגם מורה לחיים!!!
Alona Shulman
היום הייתי בשיעור האחרון שלי עם אופיר ואני חייב לשתף אתכם , ולומר שלא נתקלתי במורה פרטי ברמה של אופיר.. הוא מעביר את השיעור בצורה ממש פשוטה ונותן לך את כל הידע הדרוש לבחינה. מהקורס הכי קשה בתואר (אני לומד בפתוחה) זה נהפך לקורס מעניין ואם בתחילתו חשבתי על עובר היום אני לא אסתפק בפחות מ-90. בקיצור הוא תותח 🙂
Itzik Safrari
למדתי עם אופיר שני קורסים במימון. ללא ספק לא הייתה שום סיבה להיות בשיעורים בכיתה משום שבמספר שיעורים עברנו על כל החומר הנלמד. בנוסף- לכך, הערך המוסף הגדול ביותר של אופיר הוא שיטות ייחודיות שהוא לימד אותי כגון: פעולות שמקצרות חישובים ארוכים בעזרת מחשבון (דבר שהמרצה לא לימד) ודוגמאות מתאימות שעוזרות לך להבין את החומר.
Omri Sages
לא יודע איך הייתי עובר את הקורס בלי אופיר. בעל ידע אינסופי במימון, ויודע להעביר את החומר בצורה הכי ברורה שיש. מומלץ בחום!
Guy Arnan
לא מאמינה שאחרי סבל וייסורים בקורס הזוועתי הזה סוף סוף סיימתי את התואר. חייבת לתת קרדיט לאופיר מאגדי - אופיר אתה גדול! הייתי מסתפקת ב-60 אבל ל-95 לא ציפיתי!!
Yael Dahan
רציתי לומר שאופיר מורה מספר 1!! אדיב, נעים הליכות, מתחשב ועוזר המון!! מעביר את החומר בצורה חלקה ומובנת!
‏Ziv Moyal‏
אופיר תודה!! במבחן הראשון קיבלתי 30 והייתי די מיואשת, קבעתי מספר שיעורים פרטיים עם אופיר ותוך חודש ניגשתי למועד ב‘ וקיבלתי 85 רק בזכותו!!! מומלץ בחום. מורה עם המון סבלנות והשקעה.
‏Reut Ratzon‏
אופיר אני רוצה להודות לך על כל העזרה וההשקעה שלך. אופיר מעביר את החומר בצורה ברורה מקצועית ועיניינית עד שהסטודנט מוכן למבחן בצורה הכי טובה שיש. ממליץ בחום על אופיר !!!
Gonen Shachar Cohen‏
אופיר התותח!!!! אחרי שנכשלתי פעמיים במבחן הארור הזה וחרשתי כל פעם מחדש לפני כל מועד החלטתי לבוא אליך. פעם ראשונה בתואר שאני הולך למורה פרטי ומרגיש חסר אונים. רציתי להודות לך על ההשקעה, המסירות, הטריקים, הקיצורי דרך, ההסבר הברור והמפורט, הסוכריות והפינוקים, השיחות על החיים והאווירה של תענוג. ממליץ בחום על אופיר כאדם וכמורה. אאא ודרך אגב הציון במבחן 95....... 🙂 נראה לי הצליח לנו לא??
Lior Lery Shalev‏
לכל מי שמתלבט - הגעתי לסוף הסמסטר מבולבל מכל החומר, הלכתי לאופיר והוא סידר לי את כל החומר בראש ועזר לי לתרגל ולהגיע למבחן מוכן - סיימתי מימון עם 88! אין מה להגיד אני ממליץ על אופיר בחום!
Ofer Biran‏
חבר המליץ לי על אופיר מאגדי, ומאז הכל נראה אחרת .אז כן היה מבחן קשה פצצות אתמול אבל המלך הבלתי מעורער של תורת המימון אופיר מאגדי העביר אותי ב-85 וזה עוד בלי נקודות על הדרך מה שאומר שזה קרוב ל-90.... בקיצור חברים ממליץ לכם בלי להתבלבל ובלי להתחבט בשאלה עם זה שווה את הכסף והזמן, התוצאה מדברת בעד עצמה כל מי שלמד איתי אצל אופיר עבר בציונים טובים. תחסכו ממכם את ה"השפלה" להגיע לשיעורים הם פשוט מיותרים הוא מלמד הכל וגם ילד בכיתה א' מבין אצל אופיר בסוף מימון!
Or Shalev‏
אופיר האחד והיחיד!!!! עושה ניסים!!! בזכותך עברנו את המבחן הנוראי הזה!!! ים של סבלנות ואינסוף ידע והכי הכי חשוב אכפתיות! אין כמוך. תודה תודה!!!!
Lilach Bezalel‏
תודה רבה אופיר היית מורה מדהים מאין כמוך וכך גם הציון. היה כיף ללמוד ולעבור בהצטיינות בזכותך.
Avital Rozal‏
תודה רבה אופיר!!! עברתי במועד א'! תודה על הסבלנות, האכפתיות, ההסברים הברורים, הטיפים ללמידה, התרגול ובעיקר היחס האישי, וכמובן גם איך אפשר בלי ההפתעות המתוקות שלך (הממתקים והעוגות הנפלאות שהכנת :D). בעזרתך הכל היה אפשרי!! מומלץ מאוד
Lipaz Karniel‏
אופיר קיבלתי 88!!!!!!!!!!!!!!!! תודה רבה לך! הכול בזכותך!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
מיטל מטודי‏
תודההההה רבההההה !!!!! למורה מס ׳ 1 סיימתי את המקצוע הזה בשעה טובה 🙂
Vanessa Rozen Zerah
מצטרף לתגובות!! כאחד שחשב שהקורס כבר "אבוד" לו..ויאללה קורס חוזר: אופיר מקצועי, תמציתי וגורם לחומר להראות יותר פשוט. הכין אותי מנקודת התחלה במינימום זמן והתרכז בעיקר הדברים החשובים (ומעניינים לא פחות..מסתבר :)ממליץ בחום לכל מי שצריך עזרה והכוונה לקראת המבחן.
Liran Soker‏
רגע לפני שהרמתי ידיים יצרתי קשר עם אופיר מאגדי מורה פרטי למימון. כבר בשיחת הטלפון הראשונה כל הלחץ נעלם, מיד הבנתי שמדובר באיש מקצוע אמיתי ואמין. לאורך כל הסמסטר ליווה אותי אופיר בכל שאלה. אופיר מורה תותח מעביר את החומר בפשטות, עם טכניקות ושיטות מיוחדות משלו, יחס חם ואדיב. תודה לך אופיר על כל הסבלנות, האירוח והדאגה . בזכותו הציון הסופי - 90!!!!!!!!!
Sivan Malimi‏
באמת תודה רבה!!! גם עברנו מימון וגם אנחנו יודעים להכין קפה 🙂 עשית לנו את הקורס הרבה יותר נחמד!
Meytar Moalem
אופיר מאגדי אחלה של מרצה, בעל הרבה סבלנות ואוהב לעזור. שולט בחומר בעיניים עצומות. ממליץ עליו בחום לכל הלומדים באוניברסיטה תורת המימון. אין מצב שלא תעברו - המרצה ממש מראה עד כמה קל להבין את חומר הלימוד בטכניקות שלו . עם כל הכנות - עוד לא נתקלתי במרצה שכל כך אכפת לו מהתלמידים ומההצלחה שלהם. (אפילו קינוחים ושתיה עליו ) ממליץ בחום
Daniel Toper‏
הרגשתי צורך לומר שאני חייבת לך את ה-100 שלי בקורס יסודות המימון. אי אפשר לתאר כמה עזרת לי להבין - באמת להבין! - מימון. תודה רבה!!! ממליצה בחום!!
Maya Aminov Elbaz
ברצוני להודות לך אופיר מאגדי, בזכותך הצלחתי לעבור את מועד ב בתורת המימון בציון גבוה. באמת לא נתקלתי במורה כמוך עד כה. כי לדעת את החומר זה דבר אחד ולדעת ללמד ולהעביר אותו כך שכולם יבינו, זה משהו אחר ובזה, לטעמי, אין שני לך. אני ממליצה בחום.כי את תורת המימון לא קל לעבור.
שלומית אופיר‏
רציתי להגיד שוב המון תודה על העזרה בתורת המימון. אני בחיים לא חשבתי שאני אעבור את המקצוע הזוועה הזה.... יש לך עוד מליץ יושר. והכי חשוב - "נכס שנקנה לא מוכרים".
Efi Solomon‏
אל אופיר מאגדי הגעתי כאשר חיפשתי באינטרנט מורה למימון. גילית אדם/ מורה נעים הליכות, מכבד, קשוב ומשקיע. אופיר דואג לזהות רמת הידע והיכולת של התלמיד ומבצע התאמות של הסבריו ושל התרגילים, והכל מתוך מטרה שהתלמיד יבין את החומר וישלוט בו. אופיר אינו מוותר עד אשר התלמיד מבין עד תום את הנושא. כאשר לא ידעתי כיצד לפתור את התרגילים בשיעורי בית, אופיר תמיד הבהיר כי זה בסדר וכי הוא כאן כדי ללמד ולחזק את הידע. אל אופיר הגעתי עם פיגור גדול לעומת הכיתה, אך חיש מהר הצלחתי להדביק את הקצב ואף יותר. היחס, האדיבות, הנחמדות של אופיר ואפילו הסוכריות (מתוק למוח כשצריך לחשוב 🙂 ),אפשרו לי להתרכז במה שלומדים ומה יודעים ולא להילחץ ממה שטרם אני יודעת -עדיין- . ממליצה בחום ומכל הלב . אופיר - אתה מיוחד במינו. אני מודה לך מכל הלב
ענת בקימר גרין
למדתי אצל אופיר גם מימון וגם ניהול ותיקי השקעות לחשבונאים, בתור אחת שלא חובבת את מקצוע המימון ומעבר לכך שבהתחלה זה היה נראה לי כמו סינית, אופיר גרם לי להבין את הכל מהיסוד ואף לחבב את הקורסים הללו. אופיר הוא מורה מס' 1 , מסביר, מעביר בצורה עניינית ומעבר לכך שכל שיעור איתו היא חוויה מעשירה וכיפית... חשוב לי לציין שבשני הקורסים קיבלתי ציונים גבוהים בזכותו וזה עוד בהתחשב בעובדה שלא נכנסתי לשום שיעור ... אז אל תהססו ואל אופיר התקשרו 🙂
Hila Amit
אופיר מורה מצוין! חי את חומר הלימוד ויודע להעביר את התרגילים הקשים בצורה קליטה. אחרי כל שיעור תצאו לא רק מבינים את החומר אלא גם מצוידים בטקסט הרשום בצורה מסודרת מאד המכיל את כל היחידה הנלמדת. אופיר לא מחפף בכלום ולא יהיה רגוע עד שתדעו הכל.
Itamar Madmoni
למדתי אצל אופיר שבוע שלם לפני הבחינה הוא מיקד אותי בדיוק לחומר הבחינה, אופיר מלמד כך שהבנתי ממש את החומר וידעתי להתמודד עם כל שאלה מתוך הבנה ולא מתוך "טריקים" שלא תמיד עובדים, בנוסף הכל באווירה טובה ומלא פינוקים !!!
Jonathan Hermoni
איך מקבלים 100 במימון כשחודש לפני המבחן לא סגורים לגמרי מה רוצים מכם? הולכים ללמוד אצל אופיר מאגדי! תודה על הכל.
Tamir Lazarov
תודה היא מילה קטנה על מנת להודות לך על העזרה בהבנה ולמידה מעמיקה של החומר. תודה על הסבלנות ועל העזרה בכל שעה ובכל זמן שרק הייתי צריכה. בלעדייך מימון היה סינית בשבילי. בלעדייך בחיים לא הייתי עוברת בכזה ציון את הבחינה, אתה פשוט אלוף מספר אחד, חבל לבזבז זמן במקום אחר. תודה!
סמיטל חבושה
אופירר היקר אלפי תודות על עזרתך לעבור את הקורס ולסיים אותו בהצלחה!! תודה מכל הלב על התמיכה העברת החומר בצורה הטובה ביותר על עובר סבלנות תמיד ידעתה אך להררגיע ולנחם בצורה הטובה ביותר במילה אחת אתה תותח אן לך מתחרים וממליצה בחוום ובאהבה
חן גולד
אופיר, המון תודה!! בזכותך הצלחתי ביום חמישי במבחן בצורה מצוינת! שיטת הלימוד שלך והשקט שאתה מייצר לא יסולאו בפז...
Oren Baram
אופיר, המון תודה לך על העזרה! זה היה נראה בלתי אפשרי אחרי כמה ניסיונות כושלים... והפעם, אין ספק שעברתי בזכותך! שיטת הלימוד שלך עזרה לי להתגבר על כל הקשיים. ממליצה בחוםםםם!!!!
Rutty Yeziorsky-Grega
אופיר תודה רבה על הכל עזרת לי מאוד!! אופיר משקיע מאוד בסטודנטים שלו ( אוכל, שתיה, ועוד..) ומסביר את החומר בשפה עממית שכל סטודנט יכול להבין את החומר היטב ולהצליח בבחינה. ממליץ עליו בחום על שיעורי עזר במימון /ניהול פיננסי באריאל .
Elad Lazar
אופיר התותח!!!! אחרי שנכשלת פעמיים במבחן הארור הזה וחרשתי כל פעם מחדש לפני כל מועד החלטתי לבוא אליך. פעם ראשונה בתואר שאני הולך למורה פרטי ומרגיש חסר אונים. רציתי להודות לך על ההשקעה המסירות הטריקים הקיצורי דרך ההסבר הברור והמפורט, הסוכריות והפינוקים, השיחות על החיים והאווירה של תענוג. ממליץ בחום על אופיר כאדם וכמורה. אאא ודרך אגב הציון במבחן 95....... 🙂 נראה לי הצליח לנו לא??
Lior Lery Shalev
שלום אופיר .רציתי להודות לך על כל המאמצים מקרב לב. הצלחתי במבחן בתורת המימון ( בפעם שלישית ) בעיקר בזכותך .תודה על דרכי ההוראה המיוחדות שלך , הלימוד האינטנסיבי, המרתונים המקצועיים היחידים "שמדברים" בשפה פשוטה ומובנת , הלימוד האינטנסיבי, הדוגמאות האין סופיות ,משפטי ברזל התרגול המאסיבי , דרכי החשיבה שהקנתה לי ,הפכת נושאים גדולים למובנים ,על כל אלו תודה ענקית על הרצון לעזור . ממליצה עליך בכל הזדמנות.
Tanya Gurskyy
אופ-קורס 10230.ציון בחינה הוא 93 .ציון בקורס 94 .פרטים בשאילתא ובדואל. אחרי נכשל במועד א' ציון שלא חלמתי עליו במועד ב' וזה בזכות הלימוד המקצועי, הברור והמופשט של אופיר! הכרתי בן אדם מיוחד עם הרבה ניסיון וחוכמת חיים!!! היה שווה את הנסיעה מב"ש ליבנה:)
Victoria Shalamaev
כמה מילים קצרות:) אני מסיים את התואר ובאף קורס לא לקחתי מורה פרטי ותמיד איך שהוא הסתדרתי ניגשתי למועד א' כמו כולם חכמולוג וחטפתי את הסתירה שלא חטפתי כל החיים 39!!! , החלטתי שאין טעם להמשיך את זה ככה כי אין סיכוי שאני עובר, ואין מצב בסוף התואר לעשות קורס חוזר .חבר המליץ לי על אופיר מאגדי, ומאז הכל נראה אחרת .אז כן היה מבחן קשה פצצות אתמול אבל המלך הבלתי מעורער של תורת המימון אופיר מאגדי העביר אותי ב-85 וזה עוד בלי נקודות על הדרך מה שאומר שזה קרוב ל-90.... בקיצור חברים ממליץ לכם בלי להתבלבל ובלי להתחבט בשאלה עם זה שווה את הכסף והזמן, התוצאה מדברת בעד עצמה כל מי שלמד איתי אצל אופיר עבר בציונים טובים. תחסכו ממכם את ה"השפלה" להגיע לשיעורים הם פשוט מיותרים הוא מלמד הכל וגם ילד בכיתה א' מבין אצל אופיר בסוף מימון!
Or Shalev
אופיר מומלץ בחום ! הופך את החומר לסימפטי ואת המבחן לאפשרי בהחלט! אופיר מומלץ בחום ! הופך את החומר לסימפטי ואת המבחן לאפשרי בהחלט!
Matan Bardavid
מומלץ בחום רב! יצרתי קשר עם אופיר ארבעה ימים לפניי בחינה כשלא הייתי בקורס כל הסמסטר (אחראי מצדי, ידוע). אופיר עשה מעל ומעבר ושמיניות באוויר כדי למצוא לי מקום בלו"ז, הייתי ריאלי ושאפתי לציון עובר ולא הרבה מעבר... בשני שיעורים מרוכזים (שלוש שעות כל אחד) אופיר הכין אותי למבחן ברמה שיצרה אצלי בטחון רב בכל הקשור לחומר והדריך אותי בנוגע לבניית דף נוסחאות. אין מילים שיכולות לתאר את רמת המקצועיות ואת המסירות של האיש. הייתה לי תקווה לעבור וסיימתי עם 82, אם אתם צריכים מורה למימון, בחרו באופיר.
Ohad Ben Haim
איך אתחיל להסביר לכולם שאופיר תותח, כולם אמרו כבר את מה שרציתי להגיד, חבל על הדיבורים, רוצים לעבור את הבחינה בציון גבוה זה רק אצל אופיר, לכו לשיעור אחד ותראו איך אתם מתמכרים גם לידע שלו איך שהוא מסביר בלי לסבך את העניינם וגם תתמכרו לשוקולדים ולסוכריות כמובן איך אפשר בלי הקפה המעולה שהוא מכין ציון 90 רק בזכותו!
Avi Hyayev
מסתבר שמימון זה לא כזה סיוט שלומדים עם אופיר מאגדי הוא יודע להעביר את החומר בצורה ברורה וכיפית.... הוא נותן מעצמו וחשוב לו שאנחנו הסטודנטים נצליח... הוא מקצוען אמיתי בחומר ואני ממליצה עליו בחום כי הוא פשוט מספר 1 !!!!!! אל תתפשרו ותלכו למקצוען האמיתי!!!
Hila Avraham
לכל הסטודנטים שלומדים את תורת המימון שרובם מתקשים בקורס הזה, אני ממליץ בחום ללמוד אצל אופיר מאגדי www.npv.co.il כי רק בזכותו אני עברתי את המבחן בציון גבוה מאוד 90 ולא רק אני אומר את זה שהוא המורה הכי טוב למימון יש מלא כאלה שלמדו אצלו אומרים את זה, ולכל שמישהו שעושה מועד ב' הסמסטר הזה כדאי לו מאוד למהר להירשם אצל אופיר מאגדי אבל מהר אם הוא רוצה לעבור את המבחן.
Albert Abramov
אני רוצה להמליץ בחום על שיטת הלימוד של אופיר בקורס ניהול פיננסי במסגרת תואר שני באוניברסיטה הפתוחה. מימון נראה פתאום כל כך פשוט. הגענו אליו אני ועוד חבר מהצפון (נהריה )למרכז באופן מיוחד.
ישי טטרו
קורס מטורף! נבחנתי בקורס פעמיים ונכשלתי.. היו רגעים שחשבתי שזהו אני לא יעבור את זה בחיים- מבחן אחרון לתואר.. ואז הגעתי לאופיר. מורה מעולה! מסביר הכול לאט וברור בצורה מאורגנת ומסודרת מ-א' - ת'. ממליצה בחום לכל מי שהתייאש מהקורס הזה כמוני...
מיטל מטודי
אופיר מאגדי מורה מצוין. ממליצה בחום!
Shiran Tsu
מצטרף לכל התגובות!! כאחד שחשב שהקורס כבר "אבוד" לו..ויאללה קורס חוזר: אופיר מקצועי, תמציתי וגורם לחומר להראות יותר פשוט. הכין אותי מנקודת התחלה במינימום זמן והתרכז בעיקר הדברים החשובים (ומעניינים לא פחות..מסתבר 🙂 ממליץ בחום לכל מי שצריך עזרה והכוונה לקראת המבחן.
Liran Soker
לאחר ייאוש מוחלט מהקורס תורת המימון פניתי לאופיר מאגדי וכל התמונה השתנתה. פתאום הצלחתי להבין את החומר ולפתור תרגילים. אופיר מורה מצוין !!!! מסביר את החומר בצורה פשוטה, ברורה, סבלנית וממוקדת. ממליצה בחום!!!!
Shaked Mazan
כמו כולם מאוד חששתי מהקורס במימון ולא היה לי מושג איך אצליח לעבור את המבחן... בזכות אופיר הצלחתי ואפילו בציון מעולה (!!). אופיר מסביר בצורה פשוטה ובסבלנות כך שאין סיכוי לא להבין ולהצליח! ממליצה בחום!
Shani Erez Ben-Dov
באופן אישי, הלכתי לאיבוד במימון עד שהחלטתי לפנות לאופיר לעזרה. מייאוש מוחלט הוא העביר אותי לאופטימיות. פתאום דברים מאד ברורים ופשוטים. לא להאמין שמדובר באותו חומר שהועבר בכיתה. סביבת הלמידה והסבלנות שלו תורמות רבות להצלחה.
Shoval Shalev
אופיר מורה מעולה מעביר את החומר בצורה פשוטה וברורה. עונה על כל השאלות ולא משאיר מקום לתהיות... משקיע המון מזמנו. מדבר בגובה העיניים ותמיד עם סבלנות. באמת מורה מצוין! הכי טוב שיש 🙂
Keren Nehab
המרצה הכי טוב שקיים למימון!!!! מאוד מקצועי, עם הרבה סבלנות, מעביר את החומר בפשטות! כותב את כל ההסברים של אותו שיעור בצורה מסודרת ומובנת. והאירוח פשוט נפלא 🙂 תמיד יש פינוקים :). אל תחשבו פעמיים!
Vicky Nudelman Kulangiev
אני למדתי תורת המימון עם אופיר מאגדי, מרצה מעולה, מאוד מתחשב בסטודנטים ומעביר את החומר בצורה ברורה קלילה ומובנת. הצלחתי להבין טוב את החומר . ממליצה בחום ללמוד אצלו את כל החומר.
Inna Krasniatov
אופיר מלמד עם המון סבלנות ומקדיש את מלוא תשומת הלב לתלמיד! הוא לימד אותי בצורה מאוד מקצועית - העביר את הידע העשיר שלו בתחום, בצורה שאזכור את החומר בצורה מדהימה ואשאל את עצמי שאלות מעבר לשיעור על התחום עצמו! רק בזכותו באתי ללא הרבה ידע והוצאתי במבחן 86!
Ron Livny